Projektmenedzser (vasútlogisztikai ágazat)

  • Cég neve

    Rail Cargo Hungaria Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A fejlesztendő területek feltérképezése a társaság céljainak megvalósulása érdekében
  • A feltárt problémás folyamatok felülvizsgálata, cselekvési terv és hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Önálló projektek teljeskörű vezetése, főként a digitalizáció, szervezetfejlesztés és eszközberuházás területén. A projektek előkészítésének, részletes tervezésének, terv szerinti megvalósításának, zárásának és utókövetésének menedzselése
  • A projektteam összeállítása és irányítása
  • Komplett, minőségi projektdokumentáció és kommunikáció biztosítása
  • Nem saját irányítás alatt álló projektek megvalósításában történő szerepvállalás
  • Részvétel nemzetközi, cégcsoporton belüli projektekben
  • Részvétel a vállalat projektmenedzsment folyamatainak fejlesztésében

Elvárások

  • felsőfokú végzettség szakirányú (gazdasági vagy műszaki)
  • minimum 2-3 év projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • agilitás, proaktivitás
  • kiemelkedő problémamegoldó- és döntési képesség
  • határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • pontosság, precizitás, szakmai igényesség
  • csapatmunka
  • jó szervező-, kapcsolatteremtő-készség
  • stressz-tűrő képesség és rugalmasság.

Előnyt jelent

  • korábbi tapasztalat digitalizációs projektek megvalósításában
  • business intelligence területen szerzett tapasztalat
  • felhő alapú megoldások ismerete
  • folyamatmenedzsment területen szerzett jártasság.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés
  • sport- és szabadidős programok
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • work-life balance, rugalmas munkaidő
  • öngondoskodás támogatása
  • sikeres, összetartó, dinamikus csapat
  • home office lehetőség

Céginformáció

A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasútlogisztikai ágazat piacvezető vállalata Magyarországon. Társaságunk mára egyet jelent a minőségi, megbízható és biztonságos vasúti árufuvarozással.  Egész országot lefedő jelenlétünkkel és saját üzemeltetési hálózatunkkal biztosítjuk magas minőségű szolgáltatásainkat Ausztriában, Magyarországon, valamint a teljes közép- és délkelet-európai térségben.
Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezést.